“Стан стабільний, почувають себе добре.” На Дніпропетровщині підтвердили перші два випадки COVID-19. Були за кордоном

У Дніпропетровській області 19 березня підтвердили два перші випадки коронавірусу COVID-19.

Хворі перебувають під наглядом медиків, повідомив голова обласної державної адміністрації Олександр Бондаренко, передає пресслужба ОДА.

Уточнюється, що інфіковані нещодавно повернулися з-за кордону. Стан їхнього здоров’я стабільний, почувають себе добре.

“Є два лабораторно підтверджених випадки зараження COVID-19. Пацієнти зараз отримують усю необхідну допомогу. Медики забезпечені необхідним обладнанням, матеріалами, засобами індивідуального захисту”, – заявив Бондаренко.

Медики виявляють контактних осіб хворих, щоб обстежити цих людей і забезпечити їх ізоляцію.

“Ми зробили все, щоб не допустити подальшого поширення інфекції регіоном. Закрили на карантин усі навчальні заклади, перевели на посилений режим роботи медичні устани, максимально обмежили рух громадського транспорту. Більшість роботодавців прислухалися до наших рекомендацій і перевели своїх працівників на віддалену форму роботи”, – зазначив Бондаренко.

У повідомленні додається, що в області визначено дві госпітальні бази: Дніпровська міська лікарня №21 та Криворізька інфекційна лікарня сукупної місткістю в 430 ліжок.

Зазначимо: раніше в Україні було зафіксовано 18 випадків коронавірусу, два з яких – летальні. Разом із хворими з Дніпропетровської області інфікованих у країні, станом на вечір 19 березня, уже 20.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *