Співпраці бути! У Латвії Разумков прийняв ключове рішення. Зеленський буде задоволений

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков поділився планами розширення міжпарламентської співпраці, зокрема, за рахунок більш тісних контактів з країнами північної п’ятірки – Данія, Ісландія, Норвегія, Фінляндія, Швеція.

Про це він повідомив в інтерв’ю Укрінформу під час офіційного візиту до Латвії.

“Щодо поглиблення міжпарламентської співпраці – ми сьогодні, передусім, можемо говорити про групу “Балтік плюс” (Україна, три країни Балтії, Грузія, Польща, – ред.). І нам дійсно хотілося б розширювати можливості подібної співпраці за рахунок інших країн, в тому числі північної п’ятірки (Данія, Ісландія, Норвегія, Фінляндія, Швеція, – ред.). Про це ми також говорили у Страсбурзі. І будемо в подальшому вести таки перемовини”, – сказав Разумков.

Нагадаємо, у другий день офіційного візиту до Латвії спікер українського парламенту провів переговори з Президентом Егілсом Левітсом, прем’єр-міністром Кріш’янісом Каріньшем, спікером Саейму Інарою Мурнієце. Крім того, Разумков спільно зі спікером Латвії поклали квіти до монументу Свободи у Ризі.

За даними посольства, у ході зустрічей підтверджено незмінну підтримку Латвією суверенітету і територіальної цілісності України, засудження Росії як країни-агресора, а також підтримку європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *