Солістка “Не Ангелів” вразила палким танцем з незнайомцем. Українці в захваті!

Віка з групи «НеАнгели» поділилася з підписниками чуттєвим відео.

Зірка танцювала з таємничим незнайомцем. «Чорненька» з «НеАнгелів», Вікторія Смеюха, опублікувала у своєму мікроблозі новий пост. Артистка показала, як вона займається танцями. Дивно, що виконавиця, яка багато років виступає в поп-колективі, до сих пір вдосконалює свої навички в танці і пластиці.

«Танець мене вже не відпускає, адже загорілася я цим всерйоз. Кайфую при кожному відвідуванні занять і хочу все більше і більше працювати над собою. Мені дуже подобатися передавати свої почуття і емоції не тільки вокально, а ще й через пластику тіла. З кожним разом за допомогою танцю мені хочеться відкривати, собі і глядачеві, свій внутрішній світ і свою палітру емоцій », – зазначила Вікторія в підписі до відео.

У кадрі танцює Вікторія не соло, а в компанії таємничого незнайомця. Молода людина практично весь час знаходиться позаду співачка і направляє її руху своїми руками. Як виявилося, це тренер артистки Михайло Калістов.

«@Mishka_kalistov буквально за руку поведе в потрібному напрямку :)) З такою людиною кожен рух – крок вперед! Кожне заняття – це перемога! – похвалила Вікторія свого тренера.

«До зустрічі на концертах, улюблені», – звернулася співачка до своїх фанатів.

Для занять танцями Вікторія вибрала облягаючий комбінезон зеленого кольору. Цей наряд підкреслив кожен вигин стрункого тіла виконавиці.

Судячи з Геотеги, займається пара в готелі Premier Palace Hotel.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *