“Слава Україні”: в Криму і на Донбасі зараз відбувається дещо неймовірне, фото

Партизани організували і провели успішні акції на окупованих російськими військами територіях України

Цю інформацію в своєму особистому Facebook повідомив волонтер і журналіст Віталій Овчаренко передає Politeka

За його словами, патріотична акція на Донбасі була проведена вчора, 20 грудня.

донбасс оккупация

Зокрема, партизани обклеїли патріотичними листівками вулиці кількох населених пунктів Донбасу, які знаходяться сьогодні під контролем російсько-окупаційних військ.

“Листівки з’явилися на окупаційних адміністративних будівлях, зупинках громадського транспорту, магазинах, дверях під’їздів і всюди де клеїлися. А точніше: в Донецьку (вулиці і будівлі мікрорайону Донський, Щетиніна, Роздольне), вулиці і будівлі міста Моспіно, на Старобешевській ТЕС (смт. новий Світ). І що героїчне всього: ці наклейки з’явилися на дверях общаги Старобешівського ПТУ, де проживають російські солдати окупаційних сил РФ “, – написав Овчаренко і опублікував відповідні знімки з окупованих територій.

Варто також відзначити, що аналогічну акцію намагалися організувати в окупованому Криму. На півострові зазнав краху український безпілотник з патріотичними листівками.

Як повідомляють ЗМІ, підконтрольні окупантам, БПЛА впав на вулиці Лютневій в Сімферополі. На місці катастрофи можна було побачити безліч патріотичних листівок з написом “Слава Україні”.

донбасс оккупация

донбасс оккупация

донбасс оккупация

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *