“Склала з себе повноваження”: Венедіктова зробила гучну заяву. Неочікувано! “Цей треш колись закінчиться?”

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявила про самовідвід у справі екс-глави одеського “Правого сектора” Сергія Стерненко через потенційний конфлікт інтересів внаслідок заяви Стерненко, передає Офіс генерального прокурора.

“Щоб уникнути маніпуляцій, я повідомила НАЗК про потенційний конфлікт інтересів і постановила про відвід від виконання повноважень керівника органу прокуратури і Генерального прокурора в цьому провадженні”, – говорить Венедіктова.

Телеграм-канал Ivko.Live пише з цього приводу:

“Венедіктова склала з себе повноваження у «справі Стерненко».

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова заявила, що справу проти неї відкрито в НАБУ за заявою екс-глави одеського «Правого сектора» Сергія Стерненко. При цьому Стерненко є фігурантом одного з проваджень Офісу генпрокурора. Щоб уникнути маніпуляцій, Венедіктова повідомила про своє відведення від виконання повноважень генпрокурора в цьому провадженні.

Цей треш зі Стерненко коли-небудь закінчиться?
У всіх країнах злочинці бояться прокурора і тільки в нашій країні прокурор боїться злочинця “.

Раніше антикорупційний суд зобов’язав НАБУ зареєструвати кримінальне провадження щодо генпрокурора Ірини Венедіктової. Підставою для такого рішення стала скарга громадянського активіста Сергія Стерненка на бездіяльність Національного антикорупційного бюро.

Згідно з рішенням суду, фотокопію якого Стерненко оприлюднив на своїй сторінці в Facebook у вівторок, 28 квітня, Бюро має внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості, викладені в заяві активіста. Той звернув увагу на годинник Hublot на руці Венедіктової, інформації про придбання яких немає в її е-декларації.

Пізніше було повідомлено про підготовку Сергію Стерненку підозри в навмисному вбивстві.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *