“Сказали, що я сплю з Андрієм Михайловичем”: MELOVIN різко прокоментував “роман” з Данилком

Відомий український співак MELOVIN, який брав участь в «Євробаченні-2018», став гостем телеведучої Маші Єфросиніної в «Іспиті на відвертість» на її YouTube-каналі.

Під час інтерв’ю співак розповів про чутки, які його найбільше засмутили.

Виявилося, що MELOVIN раніше приписували роман з Андрієм Данилком, який виступає на сцені в амплуа Вєрки Сердючки. Про це співак почув від колег.

“Мене зачепило, коли сказали, що я сплю з Андрієм Михайловичем Данилко. Це пустили в пресі. Спочатку я приїхала на Нацвідбір в гості і мені плітками-плітками донесли типу: «Ти знаєш, що телеканал говорить про це?» Я кажу: «У сенсі?» Потім я знаходжу якусь статтю, де пишуть, що я нібито перебуваю з ним у стосунках. Це мене образило, бо у мене неймовірно величезна повага до людини. Шалена. Потім я подзвонив Андрію Михайловичу і розповів про це. Андрій Михайлович каже: «Слава Богу, що не з Винником». У мене відразу настрій розцвів, – прокоментував ситуацію MELOVIN.

Телеведуча Маша Єфросиніна дуже здивувалася, що MELOVIN називає Данилка по імені та по батькові. На це артист відповів:

“Я не доріс, щоб називати його Андрій. Андрій Михайлович. Ніяк інакше. Мене так виховували. Я не можу по іншому. Це неповага”.

Відпустити таку серйозну ситуацію MELOVIN вдалося, тільки обговоривши її з мамою і самим Андрієм Данилком. Його формула забути про проблему – просто виговоритися максимальній кількості людей.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *