“Щойно слуги разом з ОПЗЖ та “Батьківщиною” протягнули в Раді страшну річ. Не вникаючи в суть”

Щойно слуги разом з ОПЗЖ та “Батьківщиною” протягнули в Раді страшну річ. Втихаря й не вникаючи в суть (дали право лише на один виступ, на який не зреагували) ратифікували угоду з Білоруссю про реадмісію. Хто не знає – це угода,згідно якої одна сторона передає іншій громадян, які незаконно прибули на її територію, а інша їх має забрати. Ніби нічого страшного – у нас така угода діє з ЄС. Там були свої ризики, які виявилися мнімальними. Вони стосувалися незаконних мігрантів, що через нашу територію проникали в Європейський Союз.

Але з Білоруссю річ зовсім інша. Ратифікація цієї угоди розв’язує нашій колаборантській владі руки для передачі в Білорусь численних біженців від режиму Лукашенка, які знаходяться на нашій території з якимись порушеннями міграційного законодавства або перебувають у процесі розгляду їхніх заяв. А ще таким чином можна опосередковано через Білорусь фактично видати Росії біженців від путінського режиму. Просто треба заявити, що особа попала в Україну з Білорусі (доказуванням ніхто заморочуватися не буде). А в Білорусі з РФ кордону нема, зате на повну працюють рашистські спецслужби.

І основне. Реадмісія – це не екстрадиція. Тут нема складної екстрадиційної процедури, тривалого екстрадиційного арешту, нема оскаржень, адвокатів тощо. Схопили на вулиці, зачитали у відділку постанову й повезли до кордону в “ласкаві” лабети білоруського КГБ та рашистського ФСБ.

За матеріалами зі сторінки Тараса Чорновіла

Джерело: vsns.co.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *