“Що за маячня? Це обман!”: Канал Порошенка попався на цинічній брехні у прямому ефірі. Ганьбу побачила вся країна

Судячи з його гороскопу, Рябошапка не повинен був стати прокурором, ця посада не для нього. Про це в коментарі заявив астролог Влад Росс.

“Гороскоп Рябошапки каже, що, отримавши посаду генпрокурора, він буде намагатися догоджати” і вашим, і нашим “. Виконувати чесно, сумлінно і в повній мірі свої обов’язки він навряд чи буде. Тим більше, що представники знаку Терезів завжди намагаються” і рибку з’їсти, і в ставок не лізти “. тобто такий генпрокурор буде намагатися знайти і точки дотику з Порошенком, і догоджати новій владі”, – розповів астролог.

За словами Росса, в гороскопі Рябошапки – Чорна Місяць у Тельці, що вказує на те, що таку людину завжди можна купити.

“Без сумніву, генпрокурору намагатимуться заносити за гроші” правильне “рішення питань, але він від них далеко не завжди захоче відмовлятися. Місяць у нього в зодіакальному знаку Рака, а це люди, які” задкують назад “, коли все навколо рухаються вперед” , – зазначив Влад Росс.

За прогнозами астролога, Руслан Рябошапка зможе протриматися на посаді генерального прокурора максимум року.

“Рябошапку скоро звільнять. У його гороскопі Марс в з’єднанні з Ураном, що обіцяє йому сварки з впливовими людьми”, – додав експерт.

Крім того, за словами Росса, в річному гороскопі у Рябошапки – Меркурій в з’єднанні з Марсом.

“Це – не дуже сприятливий аспект, який вказує на те, що людині проблематично буде протриматися на своїй посаді весь найближчий рік”, – пояснив астролог.

Влад Росс переконаний, що в ГПУ буде дуже помітна заангажованість нового генпрокурора, зокрема, це буде видно по його небажанню розслідувати певні справи і готовність на них закривати очі.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *