“Ще два роки” Відомий лікар-вірусолог приголомшила українців. Завершення карантину. “Не можна, але потрібно”

Україна готова до запуску метро після закінчення карантину 22 травня. Однак маски в громадському транспорті потрібно буде носити ще два роки.

Про це заявила лікар-вірусолог Алла Мироненко в ефірі “Україна 24”. За її словами, українці повинні їздити в засобах захисту та думати про свої руки, поки у нас не буде прошарку з імунітетом.

“Можна буде визначити пік, коли епідемія закінчиться, тобто ретроспективно. Коли вона є під час росту, незрозуміло – вона припинена, стабілізується або піде на спад. В умовах карантину може гострого піку і не бути, але в карантині вічно не можна жити.

Нам доведеться ще два роки носити маски в місцях загального користування, їздити в масках і думати про свої руки, поки у нас не буде прошарку з імунітетом. Це не означає, що не можна запускати метро, ​​але потрібно, щоб стежили за дотриманням заходів безпеки “, – розповіла лікар.

Нагадаємо, раніше український лікар Євген Комаровський у своєму відео огляді про COVID-19 різко розкритикував «антікоронавірусние» поради «лікаря з Італії».

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *