Ще 7 заражених! Коронавірус стрімко поширюється Україною. Термінова заява прем’єра

В Києві зареєстровано 7 нових випадків захворювання на коронавірус

Сьогодні під вечір ми отримали лабораторно підтверджені тести двох жінок -29-ти та 39-ти років та 5-ти чоловіків у віці від 31 до 50 років. Загалом, на сьогодні в столиці 10 зареєстрованих випадків захворювання на COVID-19.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що українська влада готується до «можливого погіршення ситуації у зв’язку з поширенням коронавирусной інфекції» і в зв’язку з цим глава уряду провів телефонну розмову з послом КНР в Україні Фан Сяньжуном.

Наступного тижня відбудеться телеміст китайських лікарів з українськими медиками для передачі досвіду боротьби з коронавірусів, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль

“Готуємося до можливого погіршення ситуації у зв’язку з поширенням коронавирусной інфекції. Провів телефонну розмову з послом КНР в Україні Фан Сяньжуном. Звернувся з проханням надати нам практичну допомогу в подоланні цієї хвороби”, – написав Шмигаль на своїй сторінці в Facebook.

Прем’єр зазначив, що Китай люб’язно погодився зробити прямий телеміст, щоб китайські лікарі змогли поділитися власним досвідом з нашими медпрацівниками і вірусологами.

“Телеміст орієнтовно відбудеться в найближчий вівторок. Щиро вдячний пану Сяньжуну і Китаю за підтримку”, – додав він.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *