Щ0йно! Арахамія заявив: перші переговори з країною – агресор0м. Чітка позиція -ніяких ультиматумів!

Сьогодні можуть відбутися перші переговори з країною-агресором з початку повномасштабної війни проти України.

Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія включений до делегації на переговори з Росією, які мають відбутися на кордоні з Білоруссю. Глава “слуг” уже повідомив, що ці переговори точно не закінчаться тим, що Україна погодиться перейти на “червоні лінії”. Про це Давид Арахамія написав на своїй сторінці у Facebook.

“Переговори підуть або у потрібному Україні напрямку, або як російський військовий корабель”, – зазначив парламентар.

За словами Давида Арахамії, головною метою переговорів є “почути пропозиції”. Відповідаючи на один і коментарів під своєю посадою, нардеп зазначив, що вже після того, як сторони озвучать своє бачення, буде прийматися рішення – як відреагувати на запропоноване.

Зазначимо, що раніше в центрі оборонних стратегій припустили, що білоруські військові можуть приєднатися до російських військ у наступі на Україну. Давид Арахамія також прокоментував можливість такого сценарію, як і те, що його можуть взяти в заручники на переговорах. Він зазначив, що, якщо це станеться, світова спільнота ще активніше включиться у боротьбу проти порушення основ дипломатії.

Нагадаємо, вторгнення російських військ в Україні сталося 24 лютого. Росія спочатку обстріляла з артилерії прикордонні пункти і вже потім пішла військова техніка та піхота. При цьому, як видно із зізнань, взятих у полон російських солдатів їм усім поставлене завдання – заперечувати той факт, що їм було поставлено завдання окупувати Україну. Військові РФ заявляють, що вони прибули на навчання і не розуміють, як опинилися на території України.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *