“Шанс не вмерти”: Одногрупник Разумкова подав у відставку з поста губернатора. “Бути другом мало!”

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло бно-Айріян подав у відставку. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Прошу прийняти мою відставку з посади голови Київської обласної державної адміністрації”, – сказано в документі. Заява датована 20 жовтня.

Також чиновник процитував уривок з роману українського письменника Івана Багряного “Сад Гетсиманський”:

“Ліпше умерти раз, умерти гордо, з незламаною душею, аніж повзаті на колінах и вмерти двічі – морально й фізично. Але в першім варіанті ще є шанс взагалі не вмерти”.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський призначив бно-Айріяна на посаду голови Київської ОДА 10 липня 2019 року.

Він був одним з перших губернаторів, призначених новим президентом. А тепер став першим губернатором з призначенців Зеленського, який подав у відставку.

Бно-Айріян – одногрупник спікера Ради Дмитра Разумкова. І останнім часом проти нього йшла масштабна інформаційна війна, в якій були задіяні депутати, які вважаються близькими до Коломойського.

“Бути другом і одногруппником Разумкова – це недостатньо, щоб керувати такою важливою областю, де крутяться великі гроші на землі і забудову”, – говорив нам ще в кінці вересня джерело в Київській обладміністрації.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *