Секрети вирощування великого часнику

Розповім вам як мені вдається виростити великий часник, розміром з яблуко!

Немає жодного садівника, хто б не вирощував часник, адже цей овоч здатний надати особливий смак і аромат будь-якої страви! І здається, що може бути простіше чім його виростити ?! Але, на жаль, частіше за все буває зовсім навпаки. Багато дачників скаржаться на те, що часник в їхньому городі виростає дрібним і млявим.

Про це пише Мій Світ, за матеріалами Вакурат

Я підкажу вам, як домогтися того, щоб урожай часнику радував вас своїми розмірами і якістю!

Перше, з чого потрібно почати – це грунт! Земля повинна бути пухка, а щоб вона такою залишалася протягом усього зростання овоча, слід в борозенки додати трохи піску і промульчірувати свої посадки. Як варіант, можете просто протягом усього зростання часнику періодично рихлити землю, але це забере у вас багато часу і сил.

Друге, що слід знати – в перший час свого активного росту часник дуже любить вологість, тому рясно поливайте овоч водою хоча б раз на тиждень. А коли часник підросте і сформує зубчики, його любов до вологи знижується, тоді потрібно обмежити полив до 1 разу на місяць, щоб овоч не став водянистим.

Далі, свій часник я завжди удобрюють азотними добривами, але тільки 1 раз навесні, тому що якщо переборщити, то зберігатися він буде погано – рано згниє.

А ще часник любить деревну золу, тому я починаю “радувати” посадки, починаючи з ранньої весни. Я просто посипаю землю близько цибулин і між рядками.

І, звичайно, ще одне правило відмінного врожаю часнику – це відламувати стрілки, як тільки вони з’явилися.

Ці поради прості, але дуже ефективні! Завдяки цим правилам я щороку збираю відмінний урожай часнику, розміром з яблуко. Найприємніше те, що такий часник добре зберігається і має насичений смак!

Джерело: miysvit.pp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *