СБУ і Офіс генпрокурора візьмуться за нього. Кива “вляпався” в гучний скандал. Українці шоковані

Одіозний нардеп проросійської ОПЗЖ Кива “вляпався” у черговий скандал. Цього разу він назвав Львівщину “колискою українського фашизму”. Тепер за його слова візьмуться СБУ та Офіс генпрокурора.

До правоохоронців звернулися інші депутати, які у Раді представляють міжфракційне об’єднання “Львівщина”.

«У 30−50-х роках минулого століття формулювання про „український фашизм“ стали своєрідним виправданням комуністичного геноциду проти українського народу. Сьогодні подібні ярлики прямо служать інтересам Кремля, бо з їх допомогою вороги України намагаються розпалити ненависть між українцями, поділити нас на регіональній та етнічній основі, — йдеться у документі. — Кремль, його агенти і п’ята колона ненавидять Львів і всю Галичину, бо без Львова і Галичини немислиме існування України як суверенної, демократичної та європейської держави».

Його заява передовсім стосувалася прем’єра Шмигаля. Усе через бажання замінити пропагандистський день “пабєдобєсія” на цивілізований День пам’яті та примирення.

Тоді він назвав його “ще одним нащадком зрадників і фашизму” з Львівської області – “колиски українського фашизму”. Пізніше додав, що на Львівщині усі “ходять колонами, зігують і прославляють нацистських злочинців”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *