Рябошапка поблід – дивились прямо в очі! Зеленський провів емоційну розмову. Зібрав людей

Президент Володимир Зеленський у шосту річницю Небесної Сотні зустрівся з рідними тих, кого не стало в центрі Києва 20 лютого 2014 року.

“Я як президент і влада – ми робимо все, щоб нічого не було втрачено, жодна деталь цієї справи. І попри те, як ішло слідство останні шість років, ми не лише цілком вас підтримуватимемо, а й повністю завершимо цю справу.

Для мене особисто – це одна з пріоритетних справ. Ми робили все, щоб навіть після перезавантаження генеральної прокуратури і керівництва Державного бюро розслідувань ми не втратили деталей цієї справи та продовжили розслідування”.

Родичі поскаржилися на те, що вже шість років чекають на результати розслідування злочинів проти учасників Майдану та покарання всіх винних.

Крім президента на зустрічі був присутній генпрокурор Руслан Рябошапка та т. в. о. обов’язків директора ДБР Ірина Венедіктова.

Рябошапка зазначив, що у справах Майдану засуджено 44 людини. Ще 450 осіб намагаються притягнути до відповідальності.

“Жоден доказ не втрачено, жодна справа не втрачена. Нічого не пропало. І жоден день розслідування не втрачено”.
Як зазначають джерела, які були присутні під час зустрічі, Рябошапка помітно поблід, та був знервований.

За словами Венедіктової, скоро у ДБР оголосять конкурс на посаду керівника управління зі справ Майдану: “Конкурс буде відкритим, і родини героїв Небесної Сотні зможуть надати свого представника для контролю процесу”.

Венедіктова запропонувала родичам Небесної сотні зустрітися в ДБР і обговорити хвилюючі питання.

Нагадаємо, ще У січні 2020 року генпрокурор Руслан Рябошапка заявив, що Сергій Горбатюк так організував слідство у справах Майдану, що не вдалося встановити замовників злочинів. Зараз справу веде Держбюро розслідувань.

Представники родин героїв “Небесної сотні” звернулися до президента Володимира Зеленського, голови ВР Дмитра Разумкова та генпрокурора Руслана Рябошапки щодо того, що діячі режиму Януковича хизуються безкарністю, погрожують “майданівцям”, вимагають перегляду законодавства і розслідування проти учасників “Революції гідності”.

Варто зазначити, що в той же день Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою взяли участь у церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Глава держави та перша леді встановили лампадки біля хреста на місці загибелі активістів у Києві.

Пролунали поминальні дзвони.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *