Розплата за війну! Ж@хливе майбутнє росіян: ж0рсткі реалії. Без втрат не обійдеться

Путінська Росія вже зазнає серйозних втрат. І це – лише початок того краху, який агресор повинен пережити.

Політичний експерт, дипломат Вадим Трюхан вважає, що на даний момент є різні сценарії завершення Великої вітчизняної війни, яку Україна змушена вести проти путінської Росії. Від оптимістичних (капітуляції Росії через деякий час під тиском страшних втрат, які несе їхня недоармія, яка виявилася пропагандистським пшиком) – до ядерної катастрофи, на яку може піти загнаний в глухий кут воєнний злочинець Путін.

Проте наслідки для Росії вже можна спрогнозувати зараз.

“По-перше, економічні. Росії знадобиться не меньше 20-25 років для того, щоб відновити нормальну співпрацю зі своїми, раніше традиційними, партнерами. Відтак, її населення приречене на тяжкі часи, а її бізнесу доведеться стиснутися до рівня КНДР”, – розповів Трюхан виданню “Коментарі”.

По-друге, політичні. Росія втратила право вважатися великою і могутньою імперією. Ухвалення нової демократичної конституції з гарантованим правом виходу з федерації для кожного з 89-ти її суб’єктів, – це єдиний посіб отримати надію на якесь прощення міжнародної спільноти в якомусь віддаленому майбутньому. При цьому, велика кількість суб’єктів нинішньої федерації неодмінно вийдуть з неї. Татарстан, Чечня, Дагестан Башкирія – претенденти номер один.

По-третє, зовнішньополітичні. Росія втратила право на те, щоб залишатися постійним членом Радбезу ООН, та і загалом як ООН, так і всіх міжнародних організацій. У міжнародної спільноти, після капітуляції Росії, має вистачити сміливості накласти санітарний мораторій на найближчі років 25 на участь Росії та/або суб’єктів, які утворяться на її теренах, на членство в міжнародних організаціях. Лише після повної демілітаризації та десовєтизації цього простору, вибірково і дуже обережно будуть вирішуватися питання щодо долучення до мінародного життя правонаступників нинішньої путінської Росії.

По-четверте, юридичні. По Росії буде створено Міжнародний трибунал, яки розглядатиме воєнні злочини, скоєні Путіним і його поплічниками. Для місця проведення судових процесів буде обрано одне з українських міст, яке найбільше постраждало від варварства рашистсько-нацистських орд. Крім того, всі, хто був причетний до агресії, в тому числі офіцери і солдати, мають пройти через судові процеси на території України і понести справедливу кримінальну відповідальність з подальшою втратою пожиттєво обіймати будь-які державні та виборчі посади будь-де.

По-п’яте, гуманітарні наслідки. Російська культура, мистецтво, спорт надовго опинилися поза цивілізаційними процесами. Міжнародна спільнота не пробачить всім цим горе-співакам, “митцям” тощо, що підтримували маньяка Путіна і його терористичне державоподібне угрупування або мовчали в тряпочку, як покірні вівці.

Росіяни, а також всі наступні уряди держав, які утворяться на теренах нинішньої путінської імперії, будуть каятися за злочини проти України

Але головний і найболючіший наслідок для російського кровавого звіра наступний. Кожен громадянин Росії, незалежно від національності, а також всі наступні уряди держав, які утворяться на теренах нинішньої путінської імперії, будуть каятися за злочини, які вони скоїли проти України і українців.

Цей тягар буде відчутний і через десятки поколінь. Хоча в майбутньому, коли росіяни очистяться від скверни, виплатять Україні репарації і контрибуцію, Україна буде розвивати відносини з державами, які утворяться на теренах колишньої РФ. При цьому – виконуючи роль своєрідного whach-dog-а, покликаного слідкувати за тим, щоб у цій частині земної кулі знову не з’явився режим, який захоче чергової величі за рахунок сусідів і миру та безпеки в усьому світі. Не проста місія, проте нам доведеться за неї братися.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *