Росію покарають ще сильніше! Терпець увірвався, дороги назад немає. Це кінець

Вашингтон хоче змусити Кремль змінити агресивну політику і вигнати з Донбасу і Криму.

США не тільки гарантують військову допомогу Україні, а й продовжать тиснути на Росію санкціями до повного припинення агресії проти українського народу. У разі, якщо Кремль посилить військову агресію проти України, то отримає ще більш жорсткі санкції.

Про це заявив тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

“Сполучені Штати вважали, що будівництво “Північного потоку -2″ не було хорошою ідеєю, і це посилить залежність Європи від російського газу. І це позбавить Україну близько 3 млрд доларів на рік. Тому Конгрес США прийняв закон, який ввів санкції проти компанії, яка прокладає трубопровід під водою”, – сказав він і додав, що вже зупинилися роботи з прокладання труб на морському дні.

Тейлор зазначає, що в разі потреби Штати готові вводити більше санкцій стосовно Москви.

“Сполучені Штати зберігатимуть санкції проти Росії доти, доки вона вестиме війну на Донбасі. І Сполучені Штати зберігатимуть санкції проти Росії доти, доки вона окупує Крим. І якщо Росія буде робити більше кроків, відправляти більше військ і якщо посилить бойові дії, тоді, ймовірно, введемо більше санкцій”, – підкреслив американський дипломат.

Він уточнив, що такі заходи спрямовані не проти простих росіян, а щоб змусити Кремль змінити агресивну політику і піти з Донбасу і Криму.

Крім того, у США дуже сильна підтримка України, тому шкода для неї від історії з імпічментом президента Дональда Трампа не буде тривалою – таку думку висловив тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор під час спілкування із журналістами 26 грудня висловив думку, що скандал, пов’язаний з Україною та імпічментом президента Дональда Трампа, не буде мати тривалий руйнівний ефект для американсько-українських відносин.

“Причина, через яку я так кажу: незважаючи на всі удари і всупереч усім протиріччям, у США, і особливо у Вашингтоні, округ Колумбія, існує джерело доброї волі та поваги до України”, – підкреслив Тейлор.

Він нагадав, що Конгрес США ввів санкції проти російського газопроводу “Північний потік – 2” з метою перешкодити РФ експортувати газ у Європу в обхід України, крім того, в оборонний бюджет США включили збільшену фінансову допомогу для України.

Тейлор зазначив, що у США серйозно підтримують Україну, тому, на його думку, шкода від історії з імпічментом не буде тривалою.

Він додав, що у Сполучених Штатах знають, що Україна протистоїть Росії і що тут є “молодий реформаторський уряд”, який домагається приєднання країни до ЄС.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *