Резніков закликає! Українці вистояли – окупанти зазнали суттєвих втрат. Тримаймось надалі!

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян поширювати у соцмережах інформацію щодо будь-яких дій російських військ проти України. При цьому він звернув увагу, що дані необхідно брати лише з офіційних сторінок українських відомств.

30 годин триває повномасштабна атака Росії на нашу державу. Завдяки героїзму наших захисників та захисниць Україна вистояла у першу, найскладнішу добу. Окупанти зазнали суттєвих втрат, – наголосив він.

За його словами, лише в Києві вже 18 тисяч автоматів та відповідний боєкомплект, які вже роздано і продовжують роздаватися бійцям Сил ТрО протягом вчорашнього і сьогоднішнього дня.

Крім цього, мною прийнято рішення, яке погоджено з командувачем сил ТрО ЗСУ бригаднм генералом Юрієм Галушкіним – залучати до сил ТрО патріотів старше 60 років, які морально і фізично готові чинити опір і перемагати ворога. Також я майже всю ніч спілкувався з колегами-міністрами оборони держав, які надають нам постійну підтримку. Реакція світу стає більш ясною. Незабаром ми отримаємо додаткове посилення у вигляді сучасної зброї та інших ресурсів наших партнерів, – зазначив він.

Глава міноборони зазначив, що докази злочинів російських окупаційних військ публікуються на офіційних ресурсах і сторінках у соцмережах:

  • Міністерства оборони,
  • Збройних Сил України,
  • Міністерства внутрішніх справ,
  • Державної служби з питань надзвичайних ситуацій,
  • Державної прикордонної служби
  • інші органи влади та самоврядування.

Важливо поширити згадані факті в італійському, німецькому та угорському медіапросторі, а також серед журналістів та посадових осіб європейських країн. Усі, хто знає відповідні мови ви наша зброя, – підкреслив Резніков.

Глава Міноборони закликавпоказати світу і самим громадянам Росії, що російські війська обстрілюють мирні міста, вбивають жінок та дітей і “що усі, хто мовчить, стають спільниками вбивць”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *