Разумкова не стримати! Зчепився із Геращенко у Верховній Раді. “Поставив на місце однією фразою”

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відповів співголові фракції “Європейська солідарність” Ірині Геращенко на докір щодо його нібито відмови зустрічатися з родинами героїв Небесної Сотні, зокрема з матір’ю загиблого 20-річного активіста Майдану Олександра Плеханова.

Словесна перепалка між депутатами сталася під час ранкового пленарного засідання парламенту 18 лютого, вчора.

“Я до хвилини пам’ятаю 18 лютого 2014 року, коли Грушевського була перекрита “беркутівцями” та автозаками… Саме біля Маріїнського палацу та на Кріпосному провулку 18 лютого тоді розпочалися перші масові вбивства майданівців. І перша “моя” усвідомлена смерть – це 20-річний Саша Плеханов, із мамою якого відмовилася зустрітися пані Венедіктова, нинішня голова ДБР, і так само не знайшов часу голова Верховної Ради”, – заявила Геращенко.

У відповідь на це спікер пояснив, що не зобов’язаний нікому доповідати про свої зустрічі, зокрема з мамою Олександра Плеханова.

“Дуже добре, що ви слідкуєте за графіком голови Верховної Ради, однак якщо я з кимось зустрічаюся, наприклад, із Інною Олександрівною (ви згадали про маму Плеханова), то я не зобов’язаний про це комусь доповідати і, тим більше, створювати з цього піар”, – відповів Разумков.

Нагадаємо, ми вже повідомляли, що українці пишуть спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкову листи, у яких обурюються поведінкою нардепів. Народ не розуміє, як парламентарі встигають у робочий час сидіти в телефонах, дивитися серіали та їсти прямо у сесійній залі.

Зауваження народним обранцям Дмитро Разумков висловив під час засідання погоджувальної ради 17 лютого.

Людям іноді незрозуміла поведінка народних депутатів, яку вони спостерігають у сесійній залі. І щодо кави, і щодо їжі, і про те, що народні депутати досить часто займаються своїми власними справами, то в телефонах, то ще в чомусь,
– пояснив голова Верховної Ради.

Спікер також розповів про одне таке звернення окремо. Йому одна вчителька сказала, що має приблизно такий самий робочий день як і нардепи. Однак, вона не має можливості під час роботи займатися власними справами. Жінка запитала, чому нардепи це можуть собі дозволити.

“Я розумію, що мені важко відповісти на це запитання, воно чесне, воно правильне, але відповісти важко. Давайте робити так, щоб нам не було важко відповідати на такі запитання, щоб у людей не було таких питань, щоб вони бачили, що народні депутати працюють на користь цієї держави, щоб вони це і бачили та відчували”, – додав Разумков.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *