Раптово зупинилося серце: пішов з життя український топ-політик. Вболівав за народ

На 48 році життя зупинилося серце видатного лікаря, людини з добрим серцем, депута Хмельницької міської ради Івана Франка.

Він був видатною, небайдужою до суспільства та України людиною. З особливим трепетом ставився до пацієнтів, жадав змін на краще в державі, ніколи не залишався осторонь чужої біди.

Іван Франко тривало хворів і так не зміг перебороти недугу.

З 2016 року був заступником начальника з медичних питань – начальник лікарні Міністерства Внутрішніх справ України у Хмельницькій області.

Народився 20 травня 1972 року в місті Дрогобич Львівської області. Закінчив Полтавську стоматологічну академію, факультет лікувальна справа. Інтернатуру проходив в інституті ім.Шалімова в Києві, за спеціальністю лікар-хірург.

У міськраді був членом комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації; членом фракції ПП “За конкретні справи”.

Нагадаємо, у селі Черкаська Лозова Харківської області помер 12-річний хлопчик. Про це виданню “Місто Х” повідомили мешканці села. За їхніми словами, дитина померла від пневмонії.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *