Радуцькому кінець! СБУ у шоці, Нефьодов теж примазався: країна на ногах, жадібний і безпринципний

Політтехнолог Олександр Кочетков порівняв скандал із вивезенням медичних масок українського виробництва за кордон зі справою “свинарчуків”, яка набула розголосу наприкінці каденції експрезидента Петра Порошенка.

Про це Кочетков написав у своєму “Фейсбуці”.

“Про мародерів. Мене відверто напружує інформація, яка сипеться звідусіль про Михайла Радуцький. Михайло – депутат від “Слуги народу”, керівник комітету Верховної Ради зі здоров’я нації. Це робить Радуцького практично головним у нашій медицині – вищим від профільного міністра.

Про Михайла повідомляють, що він мав відношення до продажу та вивезення за кордон значної частини медичних масок з Держрезерву, що він “в долі” від прийняття рішення щодо спрощеної закупівлі медикаментів, що син Радуцького зараз вдало торгує респіраторами та іншими медичними речами за спекулятивними цінами. Нічого, бува, не нагадує? Наприклад, Олега Гладковського і його сина-бізнесмена?” – зазначив Олександр Кочетков.

Політтехнолог зазначив, що має багато інформації про діяльність Радуцького у додепутатський період, з часів роботи клініки “Борис” і її продажу:

“Характеризують його як вкрай жадібну та абсолютно безпринципну, непорядну людину. Тому можу допустити, що поширювана інформація має під собою підстави.

СБУ або ДБР повинні терміново розібратися в ситуації і дати переконливу відповідь суспільству. Або покарання має понести Михайло Радуцький, або його обвинувачі. Тому що невизначеність кидає тінь на президента Зеленського, який сьогодні за посадою втілює надію українців на подолання епідемії та кризи”, – написав політолог.

До слова, згодом спливла ще одна цікава інформація.

Глава Державної митної служби України Максим Нефьодов дозволив задекларувати дві партії респіраторів, спрямованих до Іспанії з 2 по 4 березня, за істотно заниженою вартістю.

Як повідомив в блозі глава громадянської платформи “Нова Країна” Віталій Манько, експорт респіраторів класу FFP3, виробництва ТОВ “НВП “БУК”, загальною кількістю 204 тис. штук привів до приховування від оподаткування понад 14 млн грн.

Він підкреслив, що сумарна розрахункова ринкова вартість експортованих респіраторів становить $593 тисячі доларів замість $15 600, зазначених в документах.

Таким чином, за підрахунками Манька, прихована від оподаткування сума на стороні України – приблизно $577 тисяч долларів, або за курсом НБУ на день поставки становить більш як 14 млн гривень.

“Середня похибка цін, зазначених в деклараціях, становить 3800%. Вартість товару занижена в 38 разів”, – зазначив Манько.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *