Прямо на нараді! Зеленський “відчитав” Шмигаля. Не виконали вказівку. Негайно все виправити!

Єдина область в Україні, де здійснили виплати, – Полтавська.

Через бюрократичні нюанси з документами більшість медиків не отримали обіцяні 300-відсоткові надбавки за березень за роботу з інфікованими новим коронавірусом COVID-19. Єдина область, де виплатили надбавки за березень у повному обсязі, – Полтавська.

Про це йшлося 11 травня від час селекторної наради щодо запобігання поширенню коронавірусу.

Президент України Володимир Зеленський зробив зауваження щодо затримки надбавок за березень медикам, які працюють з хворими на COVID-19.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснив, що гроші були спрямовані в регіони, однак місцева влада керувалася не цьогорічною постановою Кабміну, а документом Міністерства соціальної політики від 2003 року. Тому попри наявність коштів у регіонах виплатити їх не вдалося. Шмигаль пообіцяв, що цього тижня уряд шукатиме рішення для того, щоб ці фінансові ресурси були видані медикам.

“Обов’язково ці гроші мають бути виплачені. Бюрократія, звісно, часто є перешкодою, але в цьому випадку не можна дозволити керуватися старими правилами в умовах нових викликів. Доплати мають отримати всі, хто цього заслужив. Якомога швидше”, – наголосив Зеленський.

Виплати за квітень здійснюватимуться вже через Національну службу здоров’я України. Шмигаль запевнив, що тут проблем не має бути.

На нараді також обговорили плани щодо пом’якшення карантину. При впровадженні адаптивного карантину маски та соціальне дистанціювання будуть обов’язковими – для уникнення спалахів COVID-19.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *