“Прокинувся материнський інстинкт.” MamaRika заговорила про вагітність. “Чим більше, тим краще”

MamaRika (Анастасія Кочетова), яка напередодні таємно вийшла заміж за Сергія Середу, розповіла про вагітність. Артистка зізналася, що хоче багато дітей і навіть думала про усиновлення.

MamaRika і Середа одружилися на острові, в режимі повної таємності. Пара вирішила, що ця подія тільки для них двох. Незабаром українська співачка заговорила про вагітність.

За словами MamaRika, вона не впевнена в тому, вагітна вона чи ні. Однак зірка та її чоловік помітили зміни в настрої Насті.

“Я, до речі, дуже емоційною стала після весілля. Сергій каже, що може дійсно я вже вагітна, тому що я щось влаштовую… у мене постійно сльози, гормони б’ють. Може це тому, що ми взяли цуценя і у мене материнський інстинкт включився. Не знаю, але мені здається, що ні, не вагітна”, – розповіла MamaRika в інтерв’ю Катерині Осадчій.

Артистка додала, що на одному малюку вони з чоловіком зупинятися не збираються.

“Чим більше, тим краще. Скільки потягнемо. Ми мріємо навіть, можливо, коли-небудь усиновити дитину. Тому ми плануємо, але головне, щоб були можливості – і все вийде”, – говорить MamaRika.

Нагадаємо, що з нагоди власного весілля MamaRika випустила кліп на пісню Maemo, зйомки якого пройшли в форматі абсолютної спонтанності: за щасливим збігом обставин молодята дізналися, що в той же час в Таїланді будуть відпочивати їхні друзі, які і виступили режисерами, операторами і стилістами – Максим Дорошенко і Яна Лєскова.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *