Припинити послуги для РФ! Україна закликає міжнародні компанії – заморозити операції. Потрібна підтримка!

Міністерство економіки України закликало провідних міжнародних компаній в ІТ-сфері заморозити всі операції та договори з Росією й припинити надання будь-яких послуг країні-агресору. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Як зазначається, така підтримка необхідна Україні, щоб зупинити інформаційно-технологічні атаки з боку Російської Федерації.

Продукти та послуги, обладнання і програмне забезпечення високої якості, що продукується цими компаніями, вкрай необхідні Росії для продовження війни. Наприклад, створено багато каналів у Телеграмі та Ютубі, груп у Фейсбуку та профілів в Інстаграмі, які поширюють дезінформацію поміж українців, росіян та всього світу. Через ці канали росіяни намагаються дізнатися важливу інформацію про позиції Збройних сил України та поділитися нею, щоб вказати цілі майбутніх авіаударів, – йдеться у зверненні.

Кілька міжнародних технологічних компаній вже висловили свою підтримку Україні. Зокрема, засновник компаній SpaceX та PayPal Ілон Маск повідомив про відправку терміналів супутникової мережі Starlink та активацію доступу до сервісу в Україні.

Офіційні листи Міністерство економіки вже надіслало до Telegram Messenger Inc., Alphabet Inc. (Google, YouTube), Meta Platforms Inc (Facebook, Instagram, WhatsApp), Microsoft Corporation, Intel Corporation, Cisco Systems Inc, SAP Inc., Honeywell International Inc, NVIDIA Corporation, Robert Bosch GmbH, Apple Inc., SAS Institute Inc., Ingram Micro Distribution GmbH, Teradata Corp, HP Inc., Hewlett Packard Enterprise, Dell Technologies Inc., VMware Inc., Siemens AG (Siemens Digital Industries Software), Autodesk Inc., Adobe Systems Incorporated, Diebold Nixdorf Inc., Citrix Systems Inc., Check Point Software Technologies Ltd., Bentley Systems Inc.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *