“Прибрати з посади!”: Аваков в люті від провокацій. “На кожного готує папочку”. Ситуація загострюється

Учора, 2 червня, у Верховній Раді почали збирати підписи за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, повідомив народний депутат зі «Слуги народу» Ігор Василів.

Він розмістив у Facebook фото листа для збору підписів.

Інший член «Слуги народу» Євгеній Шевченко закликав своїх колег із фракції публічно заявити про своє незадоволення роботою Авакова і відправити його у відставку.

Фракція партії «Голос» також закликала відправити Авакова у відставку. Протягом дня вдалось зібрати близько 50 підписів, тому поки ініцювати відставку Авакова не вийде.

Проте, схоже така ситуація і “бунт” деяких депутатів, серйозно розлютили міністра МВС. Таку думку висловив телеграм-канал “Глашатай народа”, який пише наступне:

“Джерело в МВС каже, що Аваков в люті від провокацій, які відбуваються навколо, які йдуть одна за одною, щоб прибрати його з посади. Авакяна найбільше розлютив збір підписів за його відставку у Верховній Раді. Джерело каже, що є умовний список неугодних політиків Авакова і тепер до «голосят» додалися частина депутатів з Слуги народу. Подейкують, що на кожного зі слуг тепер готується папочка, на деяких вже вона є. Наприклад, на нардепа- «слугу» Євгена Шевченка, який більше всіх кричав за відставку на трибуні Верховної Ради. Це той кадр, який встиг оскандалитися своїм прямим включенням на російському телебаченні (на 1 каналі).

Авторитетів з фракції «Слуга народу» серед підписантів майже немає, тому команди зверху точно не надходило. Підписалися частина депутатів, які відносяться до крила «гуляй-поле». Серед підписантів – Богуцька ( «Зорро в рожевій масці»), Брагар (собакофіл), Камельчук (бізнес-тренер), Мариковський (еко-активіст), Булах (дружить з голосятами-супрунятами), Радіна, Чернів, Василів, Шевченко, Підгірна , Бондар, Жмеренецкій, Гурин”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *