Позвоню Зеленському! Стогній на вечір вибухнув емоційною заявою. Все змінилось

Мдааа!)) Пожартував так пожартував … 6 років, як одна мить, а як ми змінилися!, розпочав свій ностальгічний пост у Фейсбук, Констянтин Стогній.

Подаємо його слова в оригіналі:

Піду гляну- може та пляшечка завалялася десь в барі. Тоді подзвоню, по старій пам’яті, Володимиру Олександровичу. Посидимо- поговоримо по душах. Дам декілька розумних порад, а то дивлюся – у них там з цим зовсім напряг.

Хочете – і ваші поради можу йому передати. Так що сміливіше! Пишіть тут – звернувся до українців, Стогній.

Варто зазначити, що це не перше звернення Стогнія, до Зеленського
Ще 25 квітня він так відреагував на скандальну заяву Міністра Юстиції Малюськи:

Пане президенте, припиніть працевлаштовувати у владу ідіотів! Коли вони міняли собак на газ, це було якось кумедно. Але коли Міністр Юстиції, всупереч правоохоронним органам і судам, вважає «довічників» хорошими людьми, яким місце не у в’язниці, а серед нас – це перебір.

І щоб це зрозуміти не треба бути особливим. Досить такому міністру попросити матеріали кримінальних справ. Якщо йому колись – ми можемо показати добірку кримінальної хроніки.

Але вочевидь ці слова Міністром Юстиції почуті не були, оскільки зовсім нещодавно той зазначив:

Заміна обмеження волі на пробаційний нагляд для тих, хто скоїв ненасильницькі злочини та перебуває у виправних центрах, допоможе державі зекономити гроші. За них можна буде поліпшити інфраструктуру пенітенціарної системи.

За його словами такий різновид покарання як обмеження волі давно втратив свою актуальність.

«Виправні центри були задумані ще за часів радянського союзу, коли вони по суті були великими підприємствами, де використовувалась дешева робоча сила. Як правило — це сільськогосподарські підприємства. Зараз економіка змінилася, країна змінилася і виправні центри по суті втратили зміст, тому що, наприклад, сільським господарством повинен займатися професіонал, має працювати сучасна техніка. Але оскільки особливих ризиків такі люди не становлять, вони і так можуть виходити за межі установи і сенсу в тому, щоб вони просто там жили за державний кошт, немає», — сказав Малюська.

Водночас він зазначив, що такі засуджені і надалі перебуватимуть під контролем держави.

«Це по суті виховна робота з постійним контролем, іноді з електронним моніторингом пересування — браслетом. І це набагато ефективніше, ніж просто закрити людину з іншими злочинцями зі специфічною культурою, що зовсім не сприяє ресоціалізації», — пояснив міністр.

Як пишуть Українці, в цього міністра одна ідея краща за іншу, і йому варто прислухатись порад Стогнія.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *