“Послухайте мене!”: Зеленський публічно відчитав топ-чиновника. Особисто подзвонив. “Прийміть рішення!”

У середу, 3 червня, під час зустрічі з представниками бізнесу в Хмельницькому президент Володимир Зеленський зателефонував голові “Укрексімбанку” після скарг підприємців на проблеми з реструктуризацією кредитів.

Відео оприлюднено в Facebook Офісу президента.

На зустрічі представники бізнесу Хмельницької області заявили про проблеми з реструктуризацією кредитів, узятих в “Укрексімбанку”, які, за їхніми словами, тривають вже місяць, незважаючи на спроби вирішити питання з членами правління банку.

Спочатку голові фінустанови Євгену Мецгеру подзвонили члени делегації президента, той пообіцяв, що питання вирішить керуюча філією в Хмельницьку Тетяна Лундишева. Однак учасників зустрічі така відповідь не задовольнила, після цього Зеленський особисто подзвонив Мецгеру.

“Люди скаржаться, що ви не видаєте ніяких кредитів. А також, що банк не надає відстрочення сплати тіла кредиту. Для чого ти відправляєш їх до Лундишевої, якщо бізнесмени не можуть вирішити питання в Києві? Жень, послухайте мене, тут не питання однієї компанії , це різні компанії. Значить це відбувається у вас по всій країні. Це глобально вирішуєте ви “, – заявив Зеленський.

Після цього президент попросив Мецгера прийняти рішення, яке могло б глобально вирішити проблему.

“… У вас немає рішення в банківській системі, про те, що ви людям даєте відстрочки, наприклад, на рік. Коли ви це зробите і прокомунікуєте з суспільством, питання не виникатимуть. Будь ласка прийміть таке рішення, щоб люди могли погашати кредити через рік. У них зараз немає грошей через коронавірус”, – резюмував Зеленський.

Зеленський дзвонить Мацгеру – з 53:14

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *