Понад 50 тисяч на тиждень! Луценко потрапив у гучний скандал в Лондоні. Звідки гроші?

Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко в Лондоні навчається в престижній школі англійської мови The London School of English в розкішному районі західного Лондона на березі Темзи.

Одна година занять у школі коштує понад 2 тисячі гривень.

Про це пише Strana.ua.

Ціни на навчання в школі високі – одна година занять англійською за відеозв’язком коштує 60 фунтів стерлінгів (майже 2000 гривень), а «Звичайний англійський» для тих, кому за 30 років, – 665 фунтів стерлінгів (21,5 тисячі гривень) на тиждень, інтенсивний курс з індивідуальними заняттями – понад 1,5 тисячі фунтів (понад 50 тисяч гривень) на тиждень.

Школа розташована в престижному районі Holland Park – одному з центральних районів Лондона з шикарними ресторанами та дорогими бутіками.

Зазначається, що відео з Юрієм Луценком на вулиці Лондона, де можна розгледіти стрічку цієї школи, було опубліковано 19 жовтня.

Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка помітили на прогулянці.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook екснардеп Михайло Добкін і виклав відео зустрічі.

“Ландан, іс зе кепітал оф Грейт Британ!” – Доведено Сером Юриком Луценком”, – написав він.

Зазначимо, Луценко не одразу відреагував, коли його погукали.

“Живий. Вчуся”, – відповів він на запитання щодо своєї діяльності у Лондоні і пожартував у відповідь: “Я бачу, ви працюєте”.

Нагадаємо, Юрій Луценко поїхав у Велику Британію, щоб «підтягнути англійську».

Про це ще раніше у своєму Telegram-акаунті «Лещенко тут» повідомляв колишній журналіст і нардеп Сергій Лещенко.

«Колишній генеральний прокурор Луценко злиняв з України… в Британію. У самий розпал кризи у зв’язку з імпічментом Дональда Трампа, який спровокував постачання дезінформації від Луценка на адресу Руді Джуліані», – написав він.

Відповідну інформацію екс-депутату надав журналіст NBC Річард Енгель, який спілкувався з Луценком днями в Києві.

«Той повідомив, що вилітає до Лондона… підтягнути свою англійську. Іноземні журналісти шоковані такою поведінкою людини, яка заварила всю цю кашу. Підтягти англійську можна зараз непогано і у нас, тим більше в Київ злетілося багато американських журналістів, безпосередньо на вулиці можна зустріти справжніх зірок їх теленовин, і всі вони шукають зустрічі з Луценком у зв’язку з його недавніми заявами про Байдена», – зазначив Лещенко.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *