Поблідли! Останній пост Саакашвілі підняв країну на ноги, зробив це: мають почути всі

Нещодавно пост новопризначеного голови виконавчого комітету реформ в Україні Міхеіла Саакашвілі буквально сколихнув мережу своєю відвертістю та властивою для політика прямолінійністю.

Надалі подаємо в оригіналі:

На просторах українського інтернету новий тренд. Як гриби після дощу, ростуть “експерти” із грузинських реформ. Основний посил цих “експертів” і “економістів” – це: у Грузії реформ не було, а те, що й було, – для України однаково не підходить.

“Я не знаю, чи бували всі ці “експерти” у Грузії до 2004 року, чи пам’ятають вони стан країни, рівень корупції і криміналу, практично повну відсутність світла, інфраструктури, жахливі дороги та постійні перебої з водою. Людей, які роками не отримували зарплати і пенсії. Зараз вони намагаються довести, що Грузія залишилася такою ж бідною, як і була до мого президентства. Ось лише деякі цифри для людей, які думають і мають бажання побачити правду:

економіка Грузії зросла майже в чотири рази;


пенсія, яка, всупереч твердженням “експертів”, у Грузії виплачується, зросла у 12 разів і стала $100 доларів
зарплата вчителів зросла у стільки ж і стала $600 доларів
кількість туристів – із 300 тисяч до 7 млн.
Усупереч твердженням “експертів”, зросло промислове виробництво. Більше того, з’явилася нова високотехнологічна галузь – виробництво військової техніки. Країна, у якій ніколи не існувало традицій і підприємств із виробництва військової техніки, спираючись на місцеві наукові інститути, стала виробником і експортером сучасної зброї.

Прикладів іще багато можна додати, але хочеться коротко відповісти тим, хто говорить, що грузинські реформи неможливо імпортувати в Україну. По-перше, ані я, ані будь-хто інший із моєї команди ніколи не говорили, що Україна повинна точно копіювати те, що було зроблено нами.

Більше того, усі ті реформи, які ми пропонували і намагалися впровадити в Україні, були не тільки адаптовані, але й доопрацьовані з урахуванням нашого досвіду (позитивного й негативного) і сучасних вимог та можливостей.

Усі ці “експерти” і “економісти” повинні, в першу чергу, відповісти людям, як так вийшло, що, прийнявши керівництво країни, яка була набагато бідніша за Україну і незрівнянна за потенціалом, по закінченню мого президентства у 2012 році мала таке співвідношення ВВП на душу населення: Грузія – $4 тисчі 422 долари, а Україна – $3 тисячі 855 доларів.

На завершення можу процитувати Світовий банк, який про моє правління у Грузії написав: “Відтоді, як Всесвітній банк почав вести облік, немає іншої країни, яка б проводила такі глибокі реформи в багатьох областях і так послідовно”, – заявив Саакашвілі.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *