По всій країні! Прямо з Ради – нова форма правління: Зеленський бере все в свої руки? Це переворот!

Перший заступник спікера Верховної Ради, нардеп від фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявив, що нині розглядається можливість переходу України від парламентсько-президентської держави до президентської.

Про це він сказав під час форуму «Диригенти змін», повідомила депутатка Київської міськради Вікторія Пташник.

«Ми зараз тестуємо модель переходу від парламентсько-президентської держави до президентської, з сильним президентом», – сказав Корнієнко.

Пізніше у коментарях під своїм постом Корнієнко пояснив, що де-факто зміни вже відбуваються, адже «під час воєнного стану президент – це Верховний Головнокомандувач і під час війни його роль підсилюється».

До слова, Пташник зауважила, що під час тестування цієї пропозиції на слухачах форуму більшість присутніх проголосувало за підсилення ролі парламенту і «лише десь 5-6 рук піднялося в підтримку підсилення ролі президента».

Своєю чергою сам Корнієнко в коментарях під своїм постом в Фейсбуці, де обурювались українці заявив, що його слова перекрутили.

«Де тут, що я планую дати повноваження? І як я взагалі можу один іх дати — я навіть зміни в Конституцію самотужки не можу запропонувати, потрібна допомога 149-и колег…

Мова йшла про те, що зараз під час воєнного стану це відбувається, адже Президент — це Верховний Головнокомандувач і під час війни його роль підсилюється

Пропоную Вам також ознайомитись із повним відео дискусії, щоб зрозуміти контексти, про які йшла мова», – сказав Корнієнко.

Таким чином нардеп або дав задню, або його слова дійсно «перекрутили» журналісти.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *