Пізно вночі! Десант vuсадuвsя – прямо під Запоріжжям: @вр@л на фр0нтl. Окуnантu ідуть ва-банk!

Недавно в ЗСУ поділилися чудовими новинами про те, що захисникам вдалося прорвати першу лінію оборони в районі села Роботиного. А коли Сили оборони знекровлять російське підкріплення, почнеться просування у трикутнику Новопрокопівка-Вербове-Очеретувате.

Швидше за все, на даний момент  ЗСУ не вдається розвинути успіх. Навіть тому, що ворог підтяг додаткові сили. За даними британської розвідки, близько 10 тисяч російських десантників зі складу 7-ї та 76-ї дивізій ВДВ кинули на Роботиного як лінійну піхоту на поповнення виснажених сухопутних військ.

Експерт Олександр Мусієнко бачить у цьому спробу залатати дірки в авральному режимі.

«Їхні підрозділи демонструють невпевненість, тому що незважаючи на всі лінії оборони, додаткові сили продовжують перекидати. Це говорить про невпевненість у тому, що вони зможуть утримати і ці рубежі», — зазначив він у коментарі РБК-Україна.

Проте «нецільове» застосування десантури знизить темпи українського контрнаступу. Експерт Олександр Коваленко вважає, що основним завданням стане знекровлення ворога.

«І лише після того, як буде нівельований цей людський ресурс, ми продовжимо розширювати плацдарм у районі Новопрокопівки, Ільченкового, Солодкої Балки, Вербового та Очеретуватого. Тобто в цьому трикутнику буде просування», — додав експерт.

Він нагадав, що начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов в інтерв’ю The Economis назвав прорив російської оборони в кількох місцях передумовою для того, щоб Сили оборони розрізали сухопутний коридор у Криму ще до настання зими.

«Шанси зробити це є. Зрештою їх можуть підкріпити як успіхи на полі бою, так і активність наших західних партнерів у плані військової допомоги», — оцінив Мусієнко прогнози Буданова.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *