“Після завершення лікування”: У Мережу просочилися фото з палати хворої Заворотнюк

Відома російська актриса Анастасія Заворотнюк, яка зараз проходить курс складного лікування від онкологічного захворювання, переведена медиками в інший лікувальний заклад, який знаходиться на Рубльовці, в селі Жукове.

Про це стало відомо завдяки повідомленням російських ЗМІ.

Відомо, що дана клініка спеціалізується на відновленні пацієнтів як після завершення основного курсу лікування, так і допомагає реабілітувати хворих між курсами хіміотерапії.

У свою чергу, родичі і близькі Заворотнюк перервали мовчання і повідомили, що актриса дійсно сильно хвора, але ні до апаратів її не підключали, в кому вона не впадала і атрофії м’язів у неї діагностовано не було.

А тим часом в Мережу потрапили фото можливої палати Заворотнюк з реабілітаційного центру. Нібито, саме в цих стінах проходять будні “Прекрасної няні”. Правда офіційного підтвердження немає.

Центр обладнаний спеціальними медичними ліжками, обладнанням і технікою і спеціалізується на відновленні пацієнтів після інсультів, інфарктів, черепно-мозкових і спінальних травм, неврологічних захворювань, кардіохірургічних, нейрохірургічних, ортопедичних операцій, ампутації кінцівок, після перенесених онкологічних захворювань.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *