Після воєнного стану! Путін готує провокації: теракти та безлад. ЗСУ не допустять: знищитu ворога

Путін перед можливим оголошенням воєнного стану 4 березня може готувати низку провокацій.

Перша – обстріл білоруського Гомеля російськими ВПС та артилерією із зальотом та пострілами з території України, – повідомляє джерело «Вертикалі» у розвідці.

Друга – обстріл російського міста Білгород, а також теракт у московському метрополітені зі звинуваченням у цьому України.

Путіну потрібна підтримка населення, якої він не має.

Також військовий стан потрібний для мобілізації гарматного м’яса.

Фашист Путін розуміє, що його армію в Україні розбито і взято Київ, Харків, Одесу, Дніпро він хоче, заваливши міста трупами російських солдатів, і стерши мегаполіси з лиця землі.

Але хочемо Путіна засмутити – місць для трупів вистачить на околицях Києва.

До міста російські солдати не зайдуть, як і до Харкова з Одесою та Дніпром.

А мобілізація в Росії стане початком її кінця, країна почне розвалюватися зсередини, якщо Путіна не ліквідує його оточення.

Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко спрогнозував для “Главред” подальші вчинки Путіна.

Якщо Путін продовжить бомбардування Києва, українська столиця стане для нього і окупантів Сталінградом.

Путін загнав себе у цугцванг. Це таке положення в шахах, коли будь-який наступний хід робить становище гравця тільки гіршим.

Путін розраховував за три дні оточити Київ, взяти його штурмом або змором, примусити владу до ганебної капітуляції.

Провал стався в усіх напрямках.

Президент Володимир Зеленський повинен був із тремтячими колінами здатися. Українська армія – побригадно і побатальйонно складати зброю, викидаючи білий прапор. Захід, трясучись від страху, остерігаючись відключення газу посеред зими – сидіти мовчати, попискувати в ганчірочку. Український народ в страху і покірності повинен був мовчазно схилити голову перед кастою нових панів.

Але вийшло точно навпаки.

На 7 день підлої війни, завдання по оточенню Києва не виконано і на 30%. Стратегічна ініціатива і раптовість втрачені повністю.

Президент Зеленський замість втрати керованості, міцно тримає кермо влади і за тиждень домігся вступу до Європейського Союзу. Ми ж усі розуміємо, що після вчорашнього голосування Європарламенту 98% голосів залишилися тільки формальності.

Українські герої під захоплені оплески всього світу показали небачену стійкість і особистий героїзм, воюючи не числом, а вмінням, успішно перемелюючи ворога, який має, поки ще має переваги за живою силою, технікою і в повітрі.

Захід став єдиним, як ніколи. За тиждень він повністю реабілітувався за 8 років ганебної колаборації з РФ після захоплення Криму і ввів безпрецедентні санкції, які не наважувався вводити навіть проти Ірану та Північної Кореї.

Росіянам тепер нема куди літати, ні з ким торгувати, ні з ким змагатися в спорті. Економіка лежить у руїнах.

Про український народ скажу коротко: український народ перемогти не можна!

Що буде далі?

Так, у Путіна ще є сотні тисяч, а, може, і мільйони тонн снарядів, бомб і ракет. Плюс 5000 ядерних боєголовок на додачу.

Так, він може вдарити по нас ще сотнями “Калібрів”, “Іскандерів” і позбавити нас зв’язку, води, електрики, не кажучи вже про те, щоб позбавити життя десятки тисяч українців.

Але що це йому дасть? Нічого!

Україна не здасться! Вона вже перетворилася на палаючий Афганістан для окупантів. Тільки в Афганістані СРСР за 10 років втратив 13 500 життів солдатів. А Путін в Україні за неповний тиждень – мінімум 6 000.

Йде справжня Народна, Партизанська війна.

Лукашенко, побачивши повний провал Путіна в Україні, на межі істерики і намагається “зістрибнути” із зобов’язань наступати на Волинську, Житомирську та Рівненську області.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *