Після призначення Венедиктової! Гучна відставка сколихнула Офіс генпрокурора. Цінний кадр

Заступник Генерального прокурора Віктор Чумак, який виконував обов’язки генпрокурора після звільнення Руслана Рябошапки, написав заяву про звільнення.

“Я вже двічі хочу подякувати від нашої команди всім тим, хто в нас вірив і нас підтримував”, — написав Чумак, та розмістив фото заяви, в якій просить звільнити його з посади заступника Генпрокурора та з органів прокуратури.

Заява датована 17 березня.

Раніше повідомлялося, що сьогодні ВР призначила на посаду Генпрокурора Ірину Венедіктову, яка до того виконувала обов’язки директора Державного бюро розслідувань.

Нагадаємо, Верховна Рада України на позачерговому засіданні ухвалила в цілому проект постанови № 3154 про висловлення недовіри Генеральному прокурору Руслану Рябошапці.

Після чого заступник Генерального прокурора Віктор Чумак став виконувачем обов’язків Генерального прокурора.

Що відомо про Віктора Чумака?

Чумакові 61 рік, він народився у Хмельницькому. Віктор Чумак – український юрист, генерал-майор юстиції та народний депутат України 7 і 8 скликань. У 2015 році вважався одним з фаворитів на посаду директора Національного антикорупційного бюро України, втім програв конкуренцію Артему Ситнику. Більша частина політичної діяльності Віктора Чумака пов’язана з антикорупційною діяльністю. Він працював членом НАЗК, був заступником голови комітету ВРУ з питань запобігання корупції та головою комітету по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією.

4 січня Рябошапка звільнив Чумака з посади військового прокурора. Таке рішення ексгенпрокурор ухвалив через ліквідацію військової прокуратури. Останнє відбулося у межах реформи ГПУ, в результаті якої 2 січня почав роботу новий Офіс генерального прокурора.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *