“Піду і виграю вибори” Ляшко заявив про свої амбітні плани. Мітить на місце в Раді, “потужна підримка”

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко підтвердив, що він має намір балотуватися в Раду по округу знайденого мертвим нардепа Валерія Давиденко.

Про це він заявив в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Коли відразу після цієї трагічної події почали говорити про вибори, це взагалі звучало аморально! Тому що ви уявіть почуття родичів загиблого Валерія Давидко. Уявіть почуття виборців, друзів. Тіло людини ще не встигло охолонути, вони вже на живому місці починають розповідати про політику. Хай хоч 9 днів пройде. Поспівчувайте рідним і близьким, що трапилася така трагедія! У мене були непрості відносини з Валерієм Давиденко, але він був потужний і сильний нардеп “, – заявив Ляшко.

За його словами, правоохоронці повинні розібратися в ситуації, що сталася з Давиденко, а сам Ляшко має намір йти на вибори по цьому округу.

“У 2012 році я в цьому окрузі виграв вибори з феноменальним успіхом – один з кращих результатів в Україні. Після цього на цьому окрузі став Валерій Давиденко, і двічі мої виборці, мої земляки, вибирали його на виборах. У нас там потужна підтримка, тому ми цей округ нікому не віддамо. Я піду на цей округ і виграю вибори “, – сказав Олег Ляшко.

Нагадаємо, 23 травня в Києві було знайдено мертвим народний депутат Валерій Давиденко. Він був членом групи “Довіра” в парламенті і мажоритарником по округу №208.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *