Перші з “великої четвірки”! Розірвали зв’язки з Росією: на тлі вторгнення. Москву чекають злидні – початок покладено!

Аудиторські компанії PwC і KPMG розірвали зв’язки зі своїми підприємствами в Росії та Білорусі, ставши першими з “великої четвірки”, що залишили країни після вторгнення Кремля в Україну.

Про це пише FT.

Ці кроки, ймовірно, посилять тиск на їхніх колег, Deloitte та EY, щоб вони наслідували їхньому прикладу, вважають у виданні. PwC заявила, що розриває зв’язки зі своєю російською філією, яка має 3700 партнерів і співробітників в 11 офісах країни, а також 25 офісів у Білорусі. Підприємства продовжуватимуть працювати як самостійні організації без офіційного зв’язку зі світовим брендом.

Нові незалежні підрозділи PwC в Росії та Білорусі будуть перейменовані і зможуть продовжувати працювати для місцевих клієнтів, а також обслуговувати міжнародні компанії, які здійснюють діяльність у цих країнах, повідомила людина, яка безпосередньо знайома з домовленостями. KPMG заявила, що припинення співпраці з її 4500 співробітниками в Росії та Білорусі було “неймовірно важким”.

“Це рішення стосується не їх – це наслідок дій уряду Росії”, – йдеться у заяві KPMG.

Раніше консалтингові компанії Accenture, McKinsey, Boston Consulting Group та Bain&Company призупинили роботу з російськими клієнтами.

Нагадаємо, що до санкцій проти Росії з кожним днем вдаються все більше компаній, брендів та країн. Зокрема, нещодавно уряд Данії заявив, що планує відмовитись від російського газу й посилити оборонний бюджет у зв’язку з вторгненням Росії на суверенну державу.

“Історичні часи вимагають історичних рішень. Безглуздий і жорстокий напад Путіна на Україну ознаменував нову еру в Європі, нову реальність”, – прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен

Данія поступово збільшуватиме видатки на оборону, щоб досягти 2% ВВП до 2033 року, що еквівалентно зростанню щорічних витрат на оборону приблизно на 18 мільярдів данських крон (2,65 мільярда доларів). Ідеться про найбільші інвестиції в оборону Данії за останній час.Фредеріксен сказав, що основні парламентські партії домовилися про те, що Данія повинна стати незалежною від російського газу “як можна швидше”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *