Перші фото! Просто зараз – відбувається обмін! Країна затамувала подих

З’явилися перші фото з українцями на місці обміну полоненими.

У неділю, 29 грудня, заплановано проведення великого обміну полоненими між Україною та самопроголошеними “Л / ДНР”, учасниками якого стануть фігуранти гучних розслідувань.

Всього очікується звільнення майже 200 чоловік. Сторони Мінських переговорів зійшлися на передачі “всіх встановлених на всіх встановлених”. За даними “обмбудсмена ДНР” Дар’ї Морозової, обмін пройде за формулою “87 на 55”.

Передбачуване місце проведення – КПВВ “майорських” під Горлівкою.

Бойовики “Л/ДНР” вже привезли на місце обміну полоненими українців, яких планують передати українській стороні.

Полонених українців бойовики перевозили в автозаках.

Першими були доставлені українці, яких утримували у в’язницях “ДНР”. Згодом приїхала й колона з “ЛНР”. Із Бахмутського СІЗО також виїхала колона з особами, яких Україна віддасть бойовикам за своїх громадян, передає 112. У мережі опубліковано перші фото з українцями, які беруть участь в обміні полоненими із самопроголошеними “Л/ДНР”.

Рішення про обмін було узгоджено учасниками ТКГ 23 грудня, а напередодні обмін підтвердив президент України Володимир Зеленський.

Журналістам в акредитації на обмін відмовили. Спікер штабу ООС Віталій Саранцев заявив, що матеріали для ЗМІ надасть апарат президента, тому що штаб не є організатором.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *