Перейшла на особисте. Скандальна Звіробій ж0рстkо звернулася до Зеленського. Українці обурені, “продумана піаркомпанія”

Ветеран АТО Олена Самбул, відома під прізвиськом Маруся Звіробій, жахливо висловилася про сім’ю президента України Володимира Зеленського після того, як стало відомо про зараження його дружини коронавірусом.

Відповідний пост вона розмістила у себе в Telegram-каналі.

Так, скандальна ветеранша, яка вже проходить як підозрювана у кримінальній справі за погрозу на адресу президента, заявила, що Зеленського “підвісять за ноги”, як це “зробили з царською сім’єю”, і порадила йому якомога швидше їхати до Ізраїлю.

Крім того, Звіробій звинуватила Зеленського в тому, що він “знущається над рідними і дітьми Андрія Антоненко, Юлії Кузьменко та ветеранів Грищенко”

“Цікаво, вимога активістки Марусі Звіробій до президента Зеленського втікати в Ізраїль, поки вас як царську сім’ю за ноги не повісили “- це антисемітизм чи розпалювання міжнаціональної ворожнечі?”, – прокоментував цю заяву глава Українського єврейського комітету Едуард Долинський.

Щоб Ви розуміли у чому справа, у грудні минулого року поліція провела обшуки і повідомила про підозру ряду фігурантів справи: військовій медсестрі Яні Дугарь, волонтеру і дитячому судинному кардіохірургу Юлії Кузьменко, а також музиканту і ветерану АТО Андрію Антоненку, всі вони затримані.

Подружжя Владислав і Інна Грищенко, також учасники АТО, були затримані по іншій справі, але є фігурантами справи про вбивство Шеремета. 10 червня цього року в Київському апеляційному суді залишили під арештом підозрювану у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета дитячого хірурга Юлію Кузьменко до 24 липня.

“До суду подати за образу честі і гідності. Так звана “емоційність” – це вельми планомірно продумана піаркампанія себе і тих, кого вона, нібито захищає. Реальний випад, реальна образа, не кажучи вже про те, що повага до Гаранта і взагалі, до інших членів сім’ї має бути, навіть в політичних дебатах або акціях, – пишуть у мережі.

Це провокація не звертайте увагу!! Просто відкрийте кримінальне проваджень через угрозу життю, – додають інші коментатори.

Додамо, що президент ще раніше заявив, щоб його опоненти не робили цього. Це для нього “червона лінія”.

Він заявив, що що звик до критики в засобах масової інформації щодо його діяльності, однак просить не критикувати членів його сім’ї.

За словами президента, критика, що лунає зі ЗМІ, не турбує його і він ставиться до неї спокійно.

“До критики того, що я роблю, я звик, все нормально. До критики з усіх каналів я теж звик, тобто можна вже всім розслабитись і не старатись, я вже спокійно це сприймаю. Хочу попросити, щоб не чіпали моїх дітей і мою дружину, вони не мають до цього відношення”, – зазначив Зеленський.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *