Може опинитися на волі? Новий поворот у справі про вбивство Діани Хріненко шокував українців

Підозрюваний у вбивстві 16-річної Діани Хріненко Микола Середницький пройде дослідження на детекторі брехні

Розслідування гучного вбивства юної мешканки Кіровоградщини, яке вразило всю Україну, було продовжено до чотирьох місяців. Про це стало відомо на засіданні Кропивницького апеляційного суду.

«Необхідно включити висновки судово-біологічних експертиз, провести поліграф за участю підозрюваного. Призначити за результатами поліграфа судово-психологічну експертизу i включити висновки судово-біологічних експертиз, за ​​результатами яких буде вирішено питання про пред’явлення остаточного підозри », – повідомили представники місцевої поліції.

Правоохоронці стверджують, що тільки після виконання зазначених процедур вони зможуть кваліфікувати дії підозрюваного. При цьому дата і час проведення тесту на детекторі брехні поки не розкриваються.

Нагадаємо, що 16-річна Діана Хріненко безслідно зникла минулого Дня незалежності – 24 серпня. Вона пішла на свято, але так і не повернулася. У момент зникнення дівчина розмовляла зі своїм хлопцем і встигла повідомити йому, що у неї з голови йде кров. Тіло дівчини вдалося знайти тільки цього березня.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *