“Оце Тіна хитрюга”: Кароль “заманила” Балана в свої обійми. На очах у всієї країни

Відома співачка Тіна Кароль здивувала милим моментом разом з Даном Баланом на пісенному шоу

Співачка дуже часто ділиться з шанувальниками не тільки постановочними фото і яскравими кадрами з фотосесій, але ще і цитатами, роздумами і важливими зауваженнями.

Цього разу на фан-сторінці зірки в соціальній мережі Інстаграм з’явилися інтригуючі кадри, на яких артистка вирішила показати себе разом з Даном Баланом.

На зйомках нового ефіру ювілейного пісенного шоу «Голос країни» шанувальники прийшли в захват від поведінки Тіни і відвертостей Дана Балана. Нагадаємо, цього разу команди з перспективними співаками формуватимуть: Тіна Кароль, Дан Балан, Діма Монатік і сімейна пара Потап і Настя Каменських.

Крайній ефір справив досить бурхливу реакцію серед шанувальників. Поки їм залишається лише здогадуватися, що насправді відбувається між зірками.

Так, в останньому ефірі Тіна запропонувала своїм колегам провести розминку і покачати прес, після виступу одного з учасників.

“Ти що, тут ляжеш?”, – уточнила Каменських.

Кароль відповіла позитивно і вляглася прямо на підлогу:

“Я вмію качати прес. Підемо лежати”, – сказала вона.

Після того, як всі тренери, крім Дана Балана лягли на підлогу, Кароль покликала чоловіка до себе і обняла його. Саме останнє і підкорило публіку.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *