“Отримав у спадок від Порошенка”: Ветеран АТО став на захист Зеленського. Може потрібно дати час?

Останнім часом на адресу нашого Президента лунає чимало критики. І скажу відверто: я теж не усім задоволений. Проте я маю дещо сказати на адресу тих, хто завжди знає, як правильно керувати державою.

З такими словами звернувся до українців ветеран АТО Євген Шевченко, на своїй сторінці у Фейсбук.

Подаємо його слова в оригіналі:

Починаючи із здобуття незалежності нашими президентами завжди ставали досвідчені політики. Результат їх керування добре відомий – Україна є найбіднішою та найкорумпованішою країною Європи.

Аж ось українці обрали людину, яка ніколи не була в політиці, ніколи не перебувала на жодних державних посадах й немає жодного досвіду державного управління. І це по-перше. А по-друге, в якому стані Володимир #Зеленський отримав країну?

1. Триває війна, частина території окупована – це зовнішній ворог.

2. В середині країни процвітає олігархія та монополія – це внутрішній ворог.

3. Окрім того вся державна влада наскрізь корумпована і особливо це стосується прогнилих правоохоронної та судової систем.

Додайте сюди акумульовані проблеми Мінську-2 та «формулу Штайнмаєра», які взагалі-то були узгоджені Порошенком (якщо хтось забув) ще 3 роки тому і дісталися новому президенту у спадок.

Володимир Зеленський при владі декілька місяців, і ви, невгамовні критикани, справді вважаєте, що цього часу достатньо, аби людина, яка вперше у житті стала політиком і державним високопосадовцем вже зробила вам з України Сингапур? Серйозно?..

То я просто для порівняння наведу вам декілька прикладів:
– згаданий мною Сингапур йшов із третього світу в перший 25 років.

– Польша почала свій постсоціалістичний шлях у 1989 році, проте навіть після десяти років реформ інфляція в цій країні все ще складала 10% і лише у 2003 році, тобто через 14 років, вона вийшла на стабільні 1,3%.

– Навіть маленькій Грузії, яка за територією в десять разів меньша від України, знадобилося п’ять років, аби почати цей шлях, і ще п’ять, аби вийти на початковий рівень сучасної цивілізації.

То може ми маємо дати нашому Президенту часу трошечки більше, ніж місяць або два? Бо він стоїть перед величезними викликами сьогодення і поки що тільки вчиться тому, як зробити Україну сильною, заможною, самодостатньою та квітучою! І його команда вчиться разом із ним, бо на жаль всі ті, хто насправді знає, як керувати державою, вже працюють перукарями і таксистами.

Джерело: merezha.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *