Останній шанс: розкрито секрет дочки Заворотнюк. Сподівається врятувати маму

Анастасія Заворотнюк, яка, за чутками, зараз проходить лікування в одному з медцентрів Підмосков’я, вже давно не має змоги заробляти на свою сім’ю. Разом з тим її лікування коштує чималих грошей, і звідкись їх потрібно брати.

Після того, як важка хвороба поклала Заворотнюк на лікарняне ліжко, заробляэ на життя родини виключно її чоловік Петро Чернишов. Фігурист буквально розривався між роботою і сім’єю, намагаючись і побувати у дружини в лікарні, і встигнути на виступ, і приділити хоч якийсь час їхній маленькій доньці Мілі.

Однак кажуть, що зараз Чернишов на мілині. Виступів поки немає, та й ті, які мали відбутися, перенесено через карантин. Тому зараз кожна копійка важлива для їхньої сім’ї. Саме тому, подейкують, Анна Заворотнюк стала раптом так проявляти активність в Мережі. Вона намагається розвивати свій аккаунт, щоб заробити хоч якісь гроші на лікування матері.

Дівчина тепер щодня публікує пости на абстрактні теми. Про матір майже нічого не говорить і ніяких відомостей не розголошує. А на всі питання про стан здоров’я Анастасії Заворотнюк відповідає коротко: “Лікуємося. Молимося”. Загалом дізнатися від неї що-небудь конкретне про те, який стан матері, неможливо.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *