“Ось хто зруйнував сім’ю”: Лорак відверто про початок відносин з молодим коханцем. Три роки тому назад

Українська співачка Ані Лорак зараз повністю поглинута новими відносинами з молодим саунд-продюсером Єгором Глібом.

Співачка зважилася розповісти громадськості подробиці початку відносин з молодим красенем. Про це Лорак розповіла в інтерв’ю журналу “ОК!”.

«Ми познайомилися на студії під час запису гімну для телеканалу МУЗ-ТВ два-три роки тому. Єгор – саунд-продюсер. Коли ми записували пісню, то з’ясувалося, що ми обидва з України і що у нас є якісь спільні знайомі … Це була просто дружба і спілкування двох душ, просто розуміння і підтримка, захоплення, повага і любов – загалом, все те, що повинна отримувати жінка від чоловіка», – розповіла Лорак.

Співачка зазначила, що відразу звернула на Єгора увагу і вже мріяла про нову зустріч з ним.

«Пам’ятаю, як одного разу подумала: було б здорово знову з Єгором зустрітися, попрацювати. Набрала йому, а він сказав, що у нього немає часу. Через якийсь час вирішила знову зв’язатися з ним. Ми зустрілися на студії в Києві і приступили до запису. Почалося спілкування, яке було робочого характеру. Але поступово виникала симпатія. Ніщо не віщувало, як то кажуть», – відверто розповіла Лорак.

Кароліна зазначила, що спочатку ніби як не хотіла романтики, але вийшло все інакше. Правда Гліб її у всьому підтримував.

«Я була ще в стані своєї божевільні, своїх особистих відносин, не розуміла, куди летить моє життя. Я взагалі не думала, що зможу знову щось відчути і відкритися новій людині. Однак ми багато в чому схожі, єдине – я публічна людина, а він – ні. Він дуже закритий, намагається ніде зі мною особливо не з’являтися. Звичайно, він приїжджає, підтримує мене, я потребую його підтримки і рада, коли він зі мною», – зізналася Лорак.

Також співачка розповіла про свої плани щодо другого заміжжя. «Я не вірю в те, що це щось дає. Поза шлюбом ми дорожимо одне одним. Є постійне бажання якось дивувати, радувати, завойовувати людину. А коли вже все зрозуміло, все офіційно, ти вже такий: ну є і є. І у нього такі ж думки», – сказала Ані Лорак.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *