Олена Кравець змінила професію: костюм їй до лиця: “Гаряча штучка”

Артистка «Кварталу 95» Олена Кравець вразила мережу, представивши серію чорно-білих фото в стильному образі і опублікувавши кадри соціального мережі Instagram.

Як відомо, Олена не тільки брали участь у зйомках шоу, але зараз також є учасницею танцювального проекту, постійно тренується і щотижня приголомшує неможливими танцювальні «Па» на паркеті.

Однак, цього разу зірка вразила зміною образу, перетворившись на сцені «Кварталу» в медсестру. У новому пості групи «Кварталу» в Instagram зазначається, що зовсім скоро у шанувальників буде можливість оцінити нові номери вже улюблених артистів.

«У мене вдома чоловік. Лікар… лікар далекого плавання! Квитки на концерт-зйомку нового “жіночого кварталу” 22, 23 листопада за посиланням в профілі. #жіночийквартал #женскийквартал #квартал95 #kvartal95», – пишуть цитату з номера на сторінці кварталу.

Користувачі мережі були підкорені образом Олени Кравець і написали безліч коментарів на адресу співачки та нового номера артистки.

Раніше зірка «Квартал 95» і учасниця шоу «Танці з зірками» Олена Кравець поділилася в ефірі 1 + 1, що вдається до послуг психотерапевта.

У новому випуску танців зірки відверто розповідали про події, які стали для них переломними, і присвятили свої номери близьким людям. Олена Кравець за допомогою танго вирішила передати всю складність роботи в чоловічому колективі студії «Квартал 95».

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *