Безпека кожного українця і тих, кого ми евакуювали з Уханя, і тих, хто весь час перебуває в Україні, — абсолютний пріоритет Президента та Уряду.

Ми своїх не залишаємо! У будь-якій ситуації треба бути людьми і пам’ятати, що у такій ситуації міг опинитись кожен із нас чи близька нам людина.

Евакуація відбулася успішно. Усі пасажири, члени екіпажу та супроводжуючі особи почуваються задовільно, їх оглянули медики. Жодних симптомів гострих респіраторних інфекцій не мають.

Літак спецрейсу здійснив посадку в міжнародному аеропорту міста Бориспіль для дозаправки і вилетить у Міжнародний аеропорт міста Харків.

Там буде вжито усіх можливих заходів з дотримання безпеки пасажирів, членів екіпажу та працівників аеропорту. Борт буде розміщено на окремій ізольованій стоянці.

Всі процедури (паспортний контроль, митні формальності) будуть виконані біля трапу літака.

Далі 45 українців та 27 іноземних громадян, екіпаж літака та супроводжуючі особи будуть доставлені спеціальним транспортом ДСНС України у супроводі та під охороною поліції на територію медичного центру Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області.

Обсервація триватиме 14 днів. На локації 24/7 перебувають лікарі, забезпечені усім необхідним та готові надати необхідну допомогу.

Ми керуємось єдиною метою — безпекою людей. Тому жодної загрози для перебуваючих там і оточуючих об’єкт не несе. Він пройшов перевірку епідеміологів і відповідає всім вимогам ВОЗ.

Нагадаю, що жодного випадку хвороби, спричиненої коронавірусом, в Україні не зареєстровано.

Закликаю громадян України не піддаватися на провокації, дотримуватися публічного порядку і безпеки, із розумінням поставитися до ситуації і наших громадян та іноземців, які потребують допомоги держави Україна у складній ситуації.

За матеріалами сторінки в Фейсбук Олексія Гончарука