Олексій Гончаренко: Цього разу після виступу Зеленський не доганяв мене в залі, але підходили “слуги”. Кажуть, що “граюся з вогнем”..

Цього разу після виступу Зеленський вирішив не доганяти мене в залі, але підходили “слуги”. Кажуть, що “граюся з вогнем” і треба бути обережнішим.

Я відповідаю їм так. Пам’ятаєте цю історію? Коли вони прийшли за євреями, я мовчав, бо не був євреєм. Коли вони прийшли за опозицією, я мовчав, бо не був опозиціонером. Коли вони прийшли за мною, не було нікого, хто міг би мені допомогти.

Всі хто зараз мовчатимуть про політичні переслідування Софії Федини, Петра Порошенка, а судячи з усього і моє, знайте, що за вами теж прийдуть. Ми вже чуємо про “вішати людей”, “про м’якотілість і ліберальність”. Схоже, під вашу мовчазну згоду підростає новий “останній диктатор Європи”.

Змовчати означає підтримати злочин. Змовчати означає підтримати авторитаризм. Як можна думати про “обережність”, коли потрібно казати правду? Як можна мовчати, коли потрібно боронити свободу? Потрібно визначатися на якій ви стороні.

Джерело: prefiks.co.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *