Президент України Володимир Зеленський на саміті щодо врегулювання конфлікту на сході України в нормандському форматі може опинитися сам проти решти учасників зустрічі – президента Росії Володимира Путіна, канцлерки Німеччини Ангели Меркель і французького президента Еммануеля Макрона.

Про це заявив журналіст, засновник інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” на каналі “Україна”, звертаючись до міністра закордонних справ України Вадима Пристайка.

“Пане міністре, чи усвідомлюєте ви, що Захід від України фактично втомився, що Європа нас фактично зраджує – я називаю речі своїми іменами – як зраджувала під час Другої світової війни? Що і Макрон, і Меркель грають зараз більше за Путіна, аніж за нас. Ніхто не буде нас відстоювати, крім нас. І коли Україна опиниться в нормандському форматі, президент Зеленський опиниться один проти Путіна, Макрона і Меркель”, – сказав він.

Пристайко зазначив, що деякі речі, відомі йому, “ще страшніші” за озвучені в запитанні журналіста.

“У цьому світі більше немає нікого, хто стане за нас і хто нам допоможе. Ви бачили, через які складнощі пройшов президент Зеленський, щоб зустрітися з президентом [США Дональдом] Трампом. Ви самі бачили цю зустріч. Ми шукаємо партнерів, щоби наша підтримка була консолідована”, – сказав Пристайко.

Він зазначив, що підтримка світової спільноти, яку Україна має зараз, “не безкінечна”.

“Якщо ми зараз дозволимо розбазарити ту підтримку, яка є зараз, ми залишимося взагалі без підтримки. Ми або зараз щось робимо, або залишаємося без підтримки”, – резюмував міністр.

Окрім того, Гордон порадив президентові України Володимирові Зеленському не домовлятися із РФ, адже Путін все одно не стримає слова і обдурить Україну. Натомість Гордон запропонував свій варіант розв’язання проблеми.

Так, Гордон заявив, що Зеленському варто відгородити Україну від Донбасу та Криму парканом, щоби звідти до нас “не просочилися вороги”.

За словами журналіста, Донбас і Крим – українські, але всі люди, які могли щось робити, звідти вже виїхали – залишилися тільки “вороги”. Якщо цих “ворогів” пустити до України, каже Гордон, державі настане “крах”.

Відтак, Гордон радить розвивати економіку України, щоби з Донбасу та Криму дивилися, як тут усе процвітає. Тоді, можливо, і вдасться повернути території. Наразі, на думку журналіста, об’єднуватись із цими територіями – “смерті подібно”.

Джерело: korupciya.com