Глава Офісу президента України Володимира Зеленського Андрій Богдан потрапив у курйозну ситуацію у мережі. Він залишив неоднозначний коментар під фото красуні киянки Маргарити Мендель у соцмережі Facebook.

Під однією зі світлин дівчини Богдан написав: “Запит прийми (в друзі в соцмережі. – ред.)”, передає Страна.

Дівчина відреагувала на таке повідомлення глави Офісу президента, у якого є дівчина, й написала у дописі: “Все не можу зрозуміти… Богдан одружений чи за дівчатами бігає?”.

Користувачі прокоментували це з гумором.

“Одне іншому не заважає”, “Це питання поставлено на рівні державного”, “Людина хоче поєднувати корисне з приємним”, “А може, він по роботі”, “Ти що, вихваляєшся?” – пишуть коментатори.

Українці також негативно відреагували на коментар Богдана:

“Чому дивуватися? У них, походу, це якийсь внутрішній стандарт — Яременко, Дубинський, Тищенко — хіба може навушник Зеленського відставати?”.

Зазначимо, що раніше керівник Офісу президента Андрій Богдан засвітив дівчину Анастасію Слічну, яка виявилася співзасновником інтернет-магазину біжутерії Jewellery BAZAR і співвласником бренду купальників і білизни La Marе. Анастасія також зазначила, що як “розумна і впевнена в собі жінка”, не ревнує свого чоловіка до президента України Володимира Зеленського, з яким він проводить весь свій час.