Обступили його! В Санжарах знову гаряче. Він не стримувався – “молодики” в спортивних штанах

У протестах перед прибуттям до Нових Санжар Полтавської області евакуйованих з Уханя українців у натовпі були “професійні” підбурювачі.

Ці люди до Санжар не мають жодного стосунку. Про це сьогодні на брифінгу біля медцентру в Нових Санжарах сказав секретар РНБО Олексій Данілов.

Данілов пояснив, що цим питанням займуться правоохоронці.

Але це вже питання до наших правоохоронних органів. Ці люди є професійними, і коли така ситуація стається, вони підбурення роблять, а потім зникають. Але і СБУ, і МВС розуміють, про кого йде мова, вони відпрацюють цю ситуацію,– сказав він.

Секретар РНБО також додав, що у протестах брали участь професійні підбурювачі. Водночас Данілов не захотів називати міста, з яких прибули провокатори, але на уточнююче запитання підтвердив, що вони підбурювали людей у натовпі.

“Тітушки, ми вже про них трохи призабули, зараз є нова теорія, що це “вірусологи” в спортивному одязі”, – зазначив він.

Окрім того, на решті територій України, де відбувались акції проти розміщення українських громадян, евакуйованих з Китаю на тлі спалаху коронавірусу, буде проводитись розслідування зазначених подій. Про це на брифінгу у Нових Санжарах сказав секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов

“Нам дуже шкода через те, що відбувалось на решті території – Тернопільської, Львівської області, коли в цьому навіть приймали участь святі отці – це трошки виходить за певну межу”, – сказав секретар РНБО.

На питання журналіста про те, чи буде в цих областях теж проведено розслідування, він відповів: “Звичайно”.

“Де відбувались ці процеси – обов’язково буде дана правова оцінка”, – заявив Данілов.

Радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко при цьому нагадав, що одне з кримінальних проваджень після подій в Нових Санжарах було розпочато за статтею 161 ККУ.

“Це дискримінація громадян в залежності від різних обставин. В даному разі ми розуміємо, що йде дискримінація громадян, які мають отримати допомогу від держави. Тому не виключено, ми можемо говорити, що можуть нести відповідальність, можливо за цією статтею, можливо за іншими, в тому числі ті, хто підбурював до нелюдського ставлення до громадян і в інших областях”, – додав він.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *