Обсtріл Вінниці! В окупанта приступ аг0нії – ракети з Придністров’я? ЗСУ вже працюють – ворогу кінець!

Володимир Зеленський повідомив про ракетний удар по Вінниці. Відомо, що удав складався з восьми ракет, повністю зруйновано аеропорт.

Президент закликав світ закрити небо над Україною або надати Україні літаки.

“Якщо ви не дасте нам хоча б літаки, щоб ми могли самі себе захистити, то можна зробити тільки один висновок: ви також хочете, щоб нас дуже повільно убивали. Це відповідальність також і політиків світу, західних лідерів, від сьогодні — і назавжди”, — заявив Зеленський.

Держспецзв’язок зазначив, що  цілями став місцевий аеропорт і військова частина.

Як повідомив нардеп Гончаренко, попередньо – ракети, що влучили по Вінниці, були випущені з Придністровʼя.

Зазначимо також, що сьогодні окупанти «Градами» стріляли по Харківському інституту, де зберігають 37 паливних ядерних елементів.

Росіяни завдають ударів по ядерних об’єктах України. Управління СБУ в Харківській області повідомляє:

  • Здійснено обстріли з «Градів» по території Національного наукового центру «Харківський фізико-технічний інститут (ННЦ ХФТІ), де знаходиться дослідна ядерна установка «Джерело нейтронів», в активну зону якої завантажено 37 паливних ядерних елементів.
  • Руйнування ядерної установки та сховищ ядерних матеріалів могло призвести до масштабної екологічної катастрофи, попереджають в СБУ.

Нагадаємо, що буквально декілька днів тому агресор оточив Запорізьку атомну електростанцію. А найсмішніше у цій всій ситуації те, що російські окупанти, які оточили Енергодар та територію Запорізької атомної електростанції, намагалися вмовити міську владу пустити їх на майданчик на АЕС, щоби сфотографуватися, і вони підуть.

Про це розповідав на брифінгу голова НАЕК “Енергоатом” Петро Котін.

“Російські загарбники виходять і намагаються провести перемовини з керівництвом міста Енергодар. Вони говорять, що в них є завдання від керівництва зайняти місто Енергодар і майданчик Запорізької атомної електростанції.

Навіть вони говорять, що їм достатньо тільки ввійти в місто, сфотографуватися на тлі ЗАЕС і відправити відповідний звіт своєму керівництву російської армії, для міністерства, для пропаганди, що вони контролюють місто і АЕС. Після чого вони буцімто покинуть наші об’єкти”, – зазначив він.

В “Енергоатомі” заявили, що звернулися офіційно до МАГАТЕ з проханням встановити “зону контролю” в радіусі 30 км навколо ЗАЕС, щоби російські окупанти не мали права здійснювати бойові дії в цій зоні.

Котін сказав, що бойові дії та ракетні удари російських окупантів біля ЗАЕС несуть надзвичайно високий ризик для здоров’я мешканців та екології.

За його словами, наразі на блокпостах, встановлених на під’їздах до Енергодару, близько 22 тисяч мирних мешканців Енергодару блокують проїзд російських окупантів. На блокпостах також встановили великогабаритні вантажівки.

Всі ці ситуації черговий доказ, що в окупантів не тільки відсутні плани, а й мізки.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *